Przedszkole "Zielona Dolinka" Nr 6 w Opocznie

Tel: (44) 755-18-40

Czwartek, 28 marca 2024

POLITYKA PRYWATNOŚCI W PRZEDSZKOLU NR 6 W OPOCZNIE

POLITYKA PRYWATNOŚCI W PRZEDSZKOLU NR 6 Z GRUPĄ ŻŁOBKOWĄ „ZIELONA DOLINKA”

W OPOCZNIE

Mając na uwadze ochronę prywatności osób korzystających ze strony internetowej PRZEDSZKOLA NR 6
w Opocznie, informujemy, że strona naszej placówki nie przechowuje żadnych danych osobowych. Serwer firmy hostingowej, na którym działa nasza strona może zapisywać informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez użytkowników, to jest ich adresy IP, nazwy domen, dane techniczne i typy przeglądarek, rodzaje systemu operacyjnego oraz rejon geograficzny, z którego nastąpiło wejście na naszą stronę internetową. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, do tworzenia wszelkiego rodzaju statystyk, szacowania wykorzystania konkretnych elementów serwisu a także przeciwdziałania zagrożeniom infrastruktury teleinformatycznej firmy hostingowej. Dane te nie umożliwiają jednoznacznej identyfikacji poszczególnych użytkowników jako konkretnych osób fizycznych.

GROMADZENIE DANYCH

i statystyczne oraz przez firmy świadczące nam usługi hostingowe.

Wytworzono:2019-01-18 14:25przez:
Opublikowano:2019-01-18 00:00przez: Administrator