Przedszkole "Zielona Dolinka" Nr 6 w Opocznie

26-300 Opoczno

Tel: (44) 755-18-40

Nasze osiągnięcia

Jesteśmy przedszkolem realizującym treści przyrodniczo-ekologiczne nastawionym na twórczy rozwój dziecka.

Moje przedszkole to mój drugi dom,

bo stawia na Mnie

na moje szczęśliwe dzieciństwo

i na mój wszechstronny rozwój.

Powiedz mi, a zapomnę

pokaż, a zapamiętam

pomóż wziąć udział

a zrozumiem…

Należymy do sieci placówek promujących zdrowie i duży nacisk kładziemy na kształtowanie postaw prozdrowotnych, a zwłaszcza na aktywność ruchową dzieci, którą uważamy za podstawę prawidłowego rozwoju. Nasi wychowankowie czynnie uczestniczą w różnorodnych konkursach i programach proekologicznych.

Posiadamy  min. certyfikaty: „Kubusiowi przyjaciele Natury”,Akademia Zdrowego Przedszkolkaka oraz tytuł Przedszkola w Ruchu oraz Honorowy Patronat nad Programame "Mamo, tato, wolę wodę". Od 2011 roku działa w naszym przedszkolu Klub Naszej Ziemi "Zielona Dolinka". Zachecamy do zapoznania sie z naszymi osiągnięciamiUśmiech